Nowoczesne pergole ogrodowe to konstrukcje umożliwiające stworzenie komfortowego, bezpiecznego miejsca do wypoczynku w harmonii z naturą. Dzięki nim przebywanie na zewnątrz może być przyjemnym doświadczeniem niezależnie od pory roku. Sprawdź, jakie elementy małej architektury ogrodowej aktualnie cieszą się największą popularnością i dlaczego warto w nie zainwestować.

Maestro Pergotenda – wyjątkowa pergola o wielu możliwościach

Aluminiowa pergola Maestro to najlepiej wykonana pergola tarasowa z płaskim dachem, która dzięki swojej innowacyjnej konstrukcji nie tylko doskonale spełnia swoje zadanie, ale nadaje też tarasom i obiektom niepowtarzalnego, nowoczesnego stylu. Dostępna jest w wersji wolnostojącej lub przyściennej z dodatkowymi funkcjonalnościami, takimi jak oświetlenie LED zintegrowane w belkach lub ramie pergoli, z naprzemiennymi rynnami z materiału, łukami w poszyciu czy roletami screen. Podczas konfiguracji wymarzonej pergoli Maestro z płaskim dachem można wybierać różne kolory, wymiary i komponenty.

Pergola Imago – plener jako przestrzeń do życia poza domem

Pergola Bioclimatics Imago to najnowocześniejszy projekt stworzony z myślą o wymagających użytkownikach. Konstrukcja umożliwia relaks bliżej natury o każdej porze roku – dzięki specjalnej budowie pozwala poczuć się komfortowo, skutecznie chroniąc przed niespodziewanymi zmianami pogody. Rozwiązanie marki Corradi łączy w sobie funkcjonalność i ponadczasowy design. Dodatkowym plusem jest szeroki wachlarz konfiguracji, dający możliwość dostosowywania kolorów, wymiarów oraz struktur do indywidualnych potrzeb i preferencji. Wśród udogodnień Imago Corradi warto również wspomnieć o ruchomych lamelach, a także możliwości zastosowania stałego przeszklenia w dachu (świetlika) oraz przesunięcia filaru.

B-Space – ogrodowa pergola z wysuwanym sufitem o niespotykanym wysięgu

Nowocześnie prezentująca się, wytrzymała konstrukcja, elegancki, wyrafinowany design, trwałość oraz praktyczne rozwiązania – pergola B-Space łączy w sobie wszystkie te zalety, ale to nie wszystko! System ten wyróżnia się spośród innych dostępnych na rynku niezwykle potężnym wysięgiem do 9 metrów, co daje możliwość pokrywania w solidny, liniowy sposób nawet bardzo dużych powierzchni. B-Space świetnie nadaje się do zastosowania zarówno w przestrzeniach domowych, jak i publicznych szczególnie w przypadku pubów czy restauracji.

Nowoczesne pergole ogrodowe w wersji wolnostojącej lub z montażem do ściany budynku – drewniane, aluminiowe, metalowe

Wybór formy i stylu pergoli ogrodowych jest ogromny – sprawdź, jakie konstrukcje renomowanych producentów proponujemy w Aperto i wybierz wymarzoną pergolę, dzięki której stworzysz wyjątkowy azyl we własnym ogrodzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *