fbpx
< wróć do Rolet BUBENDORFF

ID3 SOLAR

INTELIGENTNA ROLETA ZEWNĘTRZNA SOLARNA

 

Firma Bubendorff od dziesiątek lat produkuje systemy osłonowe, z każdym rokiem udoskonalając technologię i pogłębiając doświadczenie, dlatego zdecydowanie się na roletę ID3 SOLAR tej właśnie firmy daje gwarancję wysokiego standardu wykonania oraz materiały najwyższej jakości, a co za tym idzie wieloletnie zadowolenie z wybranego produktu.

Zasilana panelem fotowoltaicznym działa bez zarzutu niezależnie od warunków pogodowych. Roleta sterowana jest za pomocą pilota radiowego lub poprzez panel solarny czujnika natężenia oświetlenia – zautomatyzowany system opuszcza roletę zależnie od pór dnia lub temperatury.

Dodatkowo ID3 SOLAR jest kompatybilny z systemem Inteligentego Domu.
Wśród największych zalet produktu firmy Bubendorff są: bezinwazyjny montaż, energooszczędność (dzięki izolacji termicznej) oraz ochrona antywłamaniowa.

CZUJNIK TEMPERATURY LATEM

W czasie dużego nasłonecznienia roleta zewnętrzna automatycznie opuszcza się do pozycji prawie zamkniętej wpuszczając światło do pomieszczenia, otwiera natomiast jak szczytowa temperatura minie.

CZUJNIK TEMPERATURY ZIMĄ

Gdy temperatura spadnie poniżej 12 stopni roleta zewnętrzna automatycznie opuszcza się po zmroku, aby zapobiec stratą ciepła przez okna.

MONTAŻ

WNĘKOWY

FASADOWY

PODTYNKOWY

NADSTAWNY