Nie ma lepszego miejsca na spędzanie czasu z rodziną lub przyjaciółmi albo odprężenie podczas ciepłych, letnich dni niż własna outdoorowa strefa wypoczynkowa będąca swego rodzaju przedłużeniem domu. Może ona mieć różne formy, od praktycznej kuchni doskonałej do przygotowywania posiłków w czasie przyjęć w ogrodzie po przydomową, relaksującą przestrzeń spa & wellness, ale eleganckie wyposażenie czy solidne zadaszenie to nie wszystko. Należy pamiętać również o odpowiedniej podłodze, a idealną propozycją do stref outdoorowych jest podgrzewany gres zewnętrzny Aperto Floor – nowość na rynku polskim.

Trwały, elegancki, ekologiczny – gres podgrzewany Aperto Floor

Na rynku pojawił się innowacyjny produkt w postaci podgrzewanego gresu zewnętrznego Aperto Floor o zasilaniu elektrycznym, który znakomicie sprawdzi się w każdej strefie outdoorowej, zarówno przydomowej, jak i dla branży HoReCa. Posadzki te cechuje przede wszystkim utrzymywanie stałej temperatury przy niskim zużyciu prądu, co sprawia, że koszty inwestycji mogą zwrócić się nawet w ciągu kilku miesięcy. Ponadto gres Aperto Floor jest łatwy w montażu i czyszczeniu, a także bezobsługowy, natomiast klasa szczelności IP67 gwarantuje jego trwałość oraz bezpieczeństwo użytkowania. System grzewczy nie emituje też żadnych szkodliwych substancji, dlatego stanowi rozwiązanie w pełni ekologiczne.

Podgrzewany gres zewnętrzny dla domu, hotelu lub restauracji

Postawienie na podgrzewany gres zewnętrzny sprawi, że przestrzeń outdoorowa będzie cechować się komfortową temperaturą nawet jesienią albo zimą, ale również podczas chłodniejszych letnich wieczorów. Grzany gres Aperto Floor jest więc doskonałym wyborem zarówno dla osób prywatnych, które lubią do późna spędzać czas na świeżym powietrzu, jak i hoteli, restauracji lub pubów prowadzących własne ogródki gastronomiczne. Podgrzewany gres będzie przyciągał klientów także pięknym wyglądem – jego powierzchnia może bowiem imitować drewno, kamień albo stylową posadzkę żywiczną.

Stwórz komfortową, całoroczną przestrzeń outdoorową z Aperto

Strefa relaksu, rekreacji czy treningu na świeżym powietrzu to świetne rozwiązanie dla domu, ale też dla biznesu, a dzięki podgrzewanemu gresowi zewnętrznemu rezygnacja z korzystania z niej w chłodniejsze dni nie będzie konieczna. W połączeniu z funkcjonalnym systemem zadaszenia tarasu, wygodnymi meblami wypoczynkowymi oraz przemyślaną aranżacją nowoczesna grzana posadzka Aperto Floor pozwoli na stworzenie wyjątkowej przestrzeni outdoorowej.

Jeśli marzysz o takim miejscu dla siebie albo swojej firmy, skontaktuj się z Aperto – nasi architekci i projektanci pomogą Ci zrealizować Twoją wymarzoną wizję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *