fbpx

Proste i eleganckie kształty dla oryginalnych ustawień

Pergotenda® Twin: harmonia liniowa

Pergotenda® Twin to drewniana pergola, która dzięki nowoczesnemu designowi pozwala w pełni wykorzystać określone ustawienia.

W wersji płaskiej Pergotenda® Twin jest dostępna w pojedynczych modułach o maksymalnych wymiarach 350 x 700 cm, 700 x 700 cm i 1050 x 700 cm, odpowiednio z dwoma, trzema lub czterema prowadnicami i luźnym płótnem w standardzie, ale istnieją również konfiguracje z płótnem trapezowym lub napiętym z przekładkami. Natomiast wersja pochyła ma wymiary od 500 x 680 cm do 1300 x 680 cm, a wersja pośrednia o wymiarach 900 x 680 cm (w odniesieniu do maksymalnych wymiarów poszczególnych modułów). Ruch płótna jest zmotoryzowany, co zapewnia maksymalny komfort, a oświetlenie pergoli ze zintegrowanymi diodami LED jest opcjonalne, dostępne w ciepłej bieli lub w systemie RGB.

Ci, którzy wybierają modele takie jak Pergotenda® Twin, wybierają pergole z górnym pokryciem, która jest w stanie zachwycić swoim pięknem, dzięki naturalnemu charakterowi, typowemu dla tego materiału: żywemu i klasycznemu, który jest odporny na warunki atmosferyczne i gwarantuje doskonałą wydajność. To samo dotyczy Pergotenda® 60, pergoli przymocowanej do domu i innych rozwiązań firmy Corradi, które dzięki patentowi Pergotenda® w 1998 roku zainaugurowały nowy sposób myślenia o plenerze, który jest nadal aktualny i bardzo ceniony we Włoszech i za granicą.

Drewniana pergola z podwójnymi profilami

Dlaczego model „Twin”? Pergotenda® Twin ma połączone profile, które pasują do belek nośnych. Są to idealne bliźniaki, takie jak architektura i design, przestrzeń i czas, natura i technologia.

Co więcej, szczególny rowek w filarach, podobnie jak kanał wykuty w skale, aby stworzyć naturalną ścieżkę dla rzeki, nadaje konstrukcji atrakcyjną, oryginalną linię, która jest również niezwykle funkcjonalna i praktyczna, ponieważ pozwala na swobodny przepływ wody deszczowej, bez ingerencji z chwilami relaksu na świeżym powietrzu. Pochylona wersja Pergotenda® Twin pozwala stworzyć intymną przestrzeń dzięki możliwości wstawiania bocznych zamknięć, takich jak przesuwane szklane drzwi tarasowe, które zapewniają przezroczystość i ochronę w jednym rozwiązaniu.

Pergotenda® Twin szczególnie ładnie prezentuje się w środowisku miejskim, ponieważ jest w stanie współgrać ze współczesnymi przestrzeniami, wtapiając się bez znikania. Jednak na wsi lub ustawiona wśród zieleni, wyraża swój pełny potencjał jako drewniana pergola, w harmonijnej komunikacji z otaczającą przyrodą oraz z jej mieszkańcami.

Ostatnim akcentem, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń na zewnątrz, jest wybór kolorów: oprócz możliwości wyboru niestandardowych odcieni RAL, model Twin jest dostępny w kolorze antracytowym, brązowym, kości słoniowej, białym i szarym. Te same kolory są użyte dla struktury, która może być również w kolorze kasztanowca.

Wybór Corradi Pergotenda® oznacza docenienie jego wszechstronności i zdolności do harmonizacji z każdym środowiskiem, a w porównaniu z trzema modelami bioklimatycznej pergoli, lepiej nadaje się do przestrzeni wystawionych na słońce, chroniąc przed szkodliwym promieniowaniem UV i umożliwiając dostosowanie światła i cienia za pomocą systemu składania płótna.

Każdy szczegół tej drewnianej pergoli został zaprojektowany, aby dodać elegancji do Twojej przestrzeni życiowej z liniową harmonią i gwarantowaną wydajnością.

KOLORY

CHARCOAL GRAY

IVORY

WHITE

GREY

RAL®

CHESTNUT

WALNUT

INFORMACJE TECHNICZNE

DO POBRANIA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Poznaj naszą pełną ofertę!

14 + 3 =