fbpx

Zdecydowana i prosta konstrukcja dla jednego z najbardziej lubianych modeli Corradi

Pergotenda® Palladia®: ponadczasowy klasycyzm

Podczas gdy moda zanika, prawdziwy design pozostaje.

Pergotenda® Palladia® to zewnętrzna pergola ze stali nierdzewnej o mocnych i prostych liniach, będąca wyrazem innowacji technologicznej i nowoczesnej architektury, zapewniająca trwały design.

Konstrukcja może być zainstalowana jako pergola ze spadzistym lub płaskim dachem, co zapewnia maksymalny poziom personalizacji, który wraz z czystym designem i doskonałym stosunkiem jakości do ceny, czyni tę pergolę ogrodową jedną z najbardziej cenionych i odnoszących sukcesy w branży.

Pergotenda® Palladia® nadaje się do każdego otoczenia, z czystymi liniami, które pozostawiają miejsce dla osobowości każdego: w ten sposób staje się dyskretnym obserwatorem twojego czasu, który możesz spędzić, jak chcesz, robiąc coś lub nic, myśląc lub dzieląc się z innymi.
Jednak Pergotenda® Palladia® nie ogranicza się w swoim stylu. Obecność wykończeń ze stali nierdzewnej, mocnego i trwałego materiału, który można łatwo kształtować, z naciskiem na narożniki przednich połączeń tworzą wspaniały wygląd, wzmocniony detalem, który uzupełnia i zamyka płótno z podpisem Corradi, gwarancja uznania i wiedzy „Made in Italy”.

Zewnętrzna pergola z architektonicznym (design’erskim) charakterem

Palladia® to innowacyjny i atrakcyjny produkt, odpowiedni zarówno dla właścicieli domów poszukujących odrobiny klasy do swojej przestrzeni na świeżym powietrzu, jak i restauracji i kawiarni, które chcą chronić tarasy i obszary zewnętrzne, wtapiając się w otaczający krajobraz. Potwierdzają to projekty, w których tę zewnętrzną pergolę można podziwiać w całej jej okazałości, nawet w połączeniu z jednym z żagli słonecznych.

Po otwarciu przedniej i bocznych stron, jego struktura podkreśla linie przednich złączy, a przy zamknięciach obwodowych krawędzi Palladia® wyraża zupełnie nowy, urzekający i innowacyjny charakter. Nie są to detale, ale raczej krytyczne elementy, które zaspokoją Twój osobisty gust i pragnienie większej lub mniejszej prywatności, różnych poziomów ochrony i przepuszczalności powietrza i światła, zawsze pozostając w harmonii z żywiołami natury.

Natura, którą można doświadczyć 365 dni w roku, ponieważ Pergotenda® Palladia® to zewnętrzna pergola, która jest odporna na słońce, deszcz i wiatr, oraz spełnia obowiązujące przepisy bezpieczeństwa i ochrony środowiska, gwarantowane przez obecność znaku CE.

Wreszcie szeroka gama dostępnych kolorów podkreśla decydującą osobowość pergoli Pergotenda®: antracyt, kość słoniowa, biały plus, dla olśniewającego i ciekawego efektu. Aby uzyskać bardziej intrygującą atmosferę, możesz wybrać nową Nocną Czerń (Night Black) lub Ciemny brąz (Dark Bronze) lub wybrać niestandardowe kolory z palety RAL, aby pasowały do modułowych desek z materiału ceramicznego lub drewna Ipe (brazylijski orzech), z ciepłym wyglądem w odcieniach od brązu do oliwkowej zieleni.

„To, co proste, jest doskonałe”, powiedział Leonardo Da Vinci. Te słowa zainspirowały naszą pracę tutaj w firmie Corradi, podobnie jak w przypadku Pergotenda® Palladia®, będącego wynikiem procesu skoncentrowanego na wyeliminowaniu tego, co zbędne. Zawsze w celu zapewnienia miejsca na Twój czas.

Czas spędzony w firmie, samotnie, podczas aktywności lub po prostu relaks: to jest cenny zasób do stworzenia własnej historii życia. Ponieważ nie ma zegara, który byłby w stanie zmierzyć czas radości, ale tylko serce odczuwające go.
Właśnie dlatego projektujemy piękno, którego doświadczamy od 40 lat.

KOLORY

CHARCOAL GRAY

BROWN

IVORY

WHITE

GREY

WHITE PLUS

TITANIUM

COR 10

SALT & PEPPER

DARK GREY

DARK BRONZE

NIGHT

RAL®

INFORMACJE TECHNICZNE

DO POBRANIA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Poznaj naszą pełną ofertę!

2 + 8 =