fbpx

Pochyła pergola: projektowanie w ruchu

Pergotenda® Move: “Made in Italy” poruszy Cię

Projektowanie w ruchu. Rozumiane jako wolność, wybór, zmiana, oryginalność. Pochyła pergola „Move” z wyraźnymi liniami.

Co sprawia, że ta pergola jest wyjątkowa? Odpowiedzią jest – filar, element zapewniający stabilność i ciągłość, której zadaniem jest wspieranie, nadawanie dobrego wyglądu i dyktowanie linii konstrukcji. To jest coś, na co zawsze możesz liczyć, cecha która robi różnicę. Rzeczywiście, Move można instalować z różnymi nachyleniami filarów (między +/- 10 °) dzięki dwóm innowacyjnym złączom, które również charakteryzują wygląd tej Corradi Pergotenda®.

Wyrafinowany i elegancki Move to stalowa pergola, która może być instalowana płasko lub nachylona, z maksymalną swobodą, dla dynamicznego designu, który wyróżnia jej nowoczesne linie. W rzeczywistości „naszym zadaniem jest jedynie projektowanie emocji”, mówi architekt Gianluca Rossi z Uainot Architetti, który w 2011 roku stworzył Pergotenda® Move, nowy sposób myślenia na o przestrzeni na zewnątrz.

Projektowanie przestrzeni na zewnątrz to piękno, którego można doświadczyć. Z tego powodu, projektanci i architekci dostrzegli, że Pergotenda® Move była finalistą 23 Międzynarodowej Nagrody „Compasso d’Oro”. Nagroda ta jest najstarszym i najbardziej prestiżowym wyróżnieniem dla designu na świecie, ustanowionym „w celu podkreślenia wartości i jakości produktów włoskiego designu”.

Ale co sprawia, że Move przenosi się na pergolę jako zwycięski i wyrafinowany wyraz designu „Made in Italy”? Odpowiedź tkwi w rzemieślniczej naturze kunsztu, w jakości materiałów, ale także w jego innowacyjności i zdolności do odwagi i zadziwiania. Właśnie dlatego specjalne aluminiowe połączenia Pergotenda® Move są wielkim sukcesem, łącząc funkcjonalność i estetykę, stabilność i personalizację, elegancję i współczesność.

Ponadto konstrukcja z wpuszczanymi w słupach głośnikami i ściemnianym oświetleniem LED RGB pozwala na tworzenie kolorowych scen o różnej intensywności. To są różnorodne i unikalne funkcje, które sprawiają, że Pergotenda® Move jest modnym produktem spełniającym wszystkie Twoje wymagania.

Ponadto, od 1 stycznia 2018 r., Pergotenda® Move kwalifikuje się do 50% Ecobonus, odliczenia podatkowego dla włoskich podatników, które od kilku lat oferowane jest również w zakresie ochrony przeciwsłonecznej. Jeszcze jeden powód, aby wybrać projekt „w ruchu” tego oryginalnego produktu firmy Corradi.

Move: modna pochyła pergola

„Wszystko jest kreatywnością, przy każdej zmianie i każdej osobie”, twierdzi amerykański architekt Alden B. Dow. Właśnie dlatego opracowano Pergotenda® Move, przestrzeń wolności i eksploracji, dzięki której możesz doświadczyć swojego czasu w przestrzeni na zewnątrz.

Świeży design, w którym światła i dźwięk nie są tylko detalami, ale raczej podstawowymi elementami tego projektu. Okrągłe złącze słupka, które umożliwia dostosowanie nachylenia. Z tego powodu właściciele domów, hoteli i restauracji wybierają tę metodę na pergolę do projektów mających na celu nadanie nowego wyglądu starym budynkom w idealnej harmonii z otaczającym środowiskiem.

Jest to możliwe również dzięki wyborowi dostępnych kolorów, od klasycznej bieli, szarości i brązu po odważne niuanse, takie jak Cor 10 i Dark Bronze (Ciemny Brąz), dla hipnotycznej gry kolorów w ruchu lub z niestandardowymi odcieniami RAL.

Czterdzieści lat doświadczenia w tworzeniu omeblowania na zewnątrz nauczyło nas, jak praktyczność produktu i wydajność są tak samo ważne jak pasja, zdolność do pozostawania w harmonii z naturą i wprowadzania innowacji zawsze pod kątem przyszłości.

Pergotenda® Move Corradi oferuje „czarujący design”: wyjątkowe środowisko, które jest w stanie ekscytować i zadziwiać, aby dać przestrzeń Twojemu czasowi na zewnątrz – być doświadczonym i zapamiętanym – zgodnie z ruchem dnia codziennego.

Alice: „Jak długo trwa wieczność?” Biały Zajączek: „Czasami to tylko sekunda”.

KOLORY

CHARCOAL GRAY

BROWN

IVORY

WHITE

GREY

WHITE PLUS

TITANIUM

COR 10

SALT & PEPPER

DARK GREY

DARK BRONZE

NIGHT

RAL®

INFORMACJE TECHNICZNE

DO POBRANIA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Poznaj naszą pełną ofertę!

14 + 4 =