fbpx

Zmiana stylizacji nie tylko własnego wyglądu.

Pergotenda® Millenium® Celeb

Osobowość i oryginalność Pergotenda® nowego tysiąclecia

Czy jesteś gotowy na nowe tysiąclecie?

W 2008 roku Pergotenda® Millenium® – pierwsza pergola z chowanym dachem – zadebiutowała na rynku, zapowiadając długą i świetlaną przyszłość. Aby uczcić 10 lat sukcesu swojego najsłynniejszego produktu, w 2018 roku Corradi stworzył Millenium® Celeb, przeprojektowany hołd dla ikony pokrowców zewnętrznych.

Nowe linie inspirowane są współpracą z IAAD (Institute of Applied Art & Design) z Turynu, w którym młodzi projektanci produktów wnieśli nowy wkład do własnych pomysłów, które zostały następnie opracowane w Corradi dzięki umiejętnościom techników i biura badań i rozwoju, prawdziwych rzemieślników produktów „Made in Italy”.

Zespół skoncentrował się zarówno na stylu, jak i funkcjonalności, opracowując model, który może odgrywać kluczową rolę w dziedzinie przestrzeni zewnętrznych w przyszłości. Corradi, tak jak Millenium®, stworzyło w idealnym stylu pergolę przyszłości.

Daj się zaskoczyć najnowszą generacją produktów Millenium® Celeb, uzyskanych dzięki szerokiej gamie standardowych akcesoriów, a nie tylko dodatków, ale raczej dzięki charakterystycznym elementom, które sprawiają, że Corradi Pergotenda® jest prawdziwym wyrazem „czarującego designu”, aby umożliwić Tobie doświadczenia przestrzeni, z wieloma nowymi rozwiązaniami.

Dlaczego warto wybrać Millenium® Celeb?

 

Maksymalne wymiary pojedynczego modułu Pergotenda®

Millenium® Celeb osiągają 500 x 685 cm, ale oświetlenie robi tutaj różnicę. W rzeczywistości w nowej wersji 2018 zewnętrzne światła są zintegrowane z przednimi słupkami i górnymi prowadnicami, podczas gdy wewnętrzne światła znajdują się na przednich i bocznych belkach, co sprawia że przestrzeń zewnętrzna wydaje się być większa i bez końca.

Inne unikalne cechy Millenium® Celeb oprócz świateł LED to:

Możliwość zastosowania wykończeń drewnianych do aranżacji z różnymi innymi materiałami.

Ekrany filtrujące i przyciemniające, zintegrowane z przodu i zaprojektowane specjalnie dla tego produktu.

Możliwość podwójnego ekranowania na całym obwodzie (jednoczesna ochrona przed warunkami atmosferycznymi dzięki przesuwanym szklanym drzwiom tarasowym i ochrona przed promieniami słonecznymi dzięki pionowym ekranom).

Szczyt (ściana szczytowa) wykonana z pleksiglasu.

Ponadto Millenium® Celeb jest dostępny z 2 lub 4 prowadnicami, takimi jak aluminiowa pergola z chowanym dachem, w wersji pochyłej, a wodoodporność jest gwarantowana przez rozwiązania techniczne wdrożone już w innych produktach z serii Pergotenda®, w tym w wersji mobilnej rynna. Jest to wyłączny patent Corradi.

Chowana pergola dachowa: Millenium® Celeb dzięki swojej innowacji przewyższa standardową koncepcję przestrzeni na zewnątrz.

To, co się nie zmienia, to wspaniały charakter produktów, która zawsze wyróżniał Millenium® i współczesność jego form, poczynając od wymiarów. W rzeczywistości słupy mają wymiary 12 x 15 cm, a przednia belka ma różne wymiary w zależności od wybranej konfiguracji:

A. 12 x 25 cm w przypadku ekranów filtrujących całkowicie zintegrowanych z przodu
B. 12 x 12 cm dla szklanych drzwi przesuwnych, Aura lub bez ekranu
C. 12 x 16 cm dla częściowo zintegrowanych ekranów (w których tylko przyłącze pozostaje widoczne) i bez oświetlenia na belce.
Ekrany boczne są umieszczone na przezroczystej belce o maksymalnej projekcji 400 cm i / lub maksymalnej szerokości 450 cm. Możesz jednak wybrać model bez bocznych osłon: w ten sposób Twój Celeb będzie miał wyjątkowo czyste linie.

Co więcej, możliwe jest zintegrowanie oświetlenia LED również wewnątrz konstrukcji, dodając ciepłe białe światło, które harmonijnie komunikuje się z kolorami struktury, od najbardziej klasycznego do zupełnie nowego Dark Bronze (ciemny brąz) i Night Black (ciemny czarny), zapewniając Twojemu otoczeniu dramatyczne wrażenie bez równych sobie! W końcu dzisiaj architektura jest również w teatrze ze scenami, ścianami i diodami LED, w których przeplata się przestrzeń i opowieść wykonywana przez aktorów na scenie, więc nie jest przesadą odwoływanie się do zupełnie nowej Pergotenda® Millenium® Celeb jako dzieła sztuki.

Czy lubisz być odważny? Dla bardziej odważnych filary mogą być również wykonane z aluminium w różnych kolorach lub z efektem chromu.

Millenium® Celeb: świętujmy nowy styl outdoorowy.

INFORMACJE TECHNICZNE

KOLORY

CHARCOAL GRAY

BROWN

IVORY

WHITE

GREY

WHITE PLUS

TITANIUM

COR 10

SALT & PEPPER

DARK GREY

DARK BRONZE

NIGHT

RAL®

DO POBRANIA

Pergotenda® Millenium® Celeb

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Poznaj naszą pełną ofertę!

6 + 13 =