fbpx

Pełna opcjonalna aluminiowa pergola

Maestro Pergotenda®: jeden produkt, wiele możliwości

Maestro to aluminiowa pergola o wielu możliwościach.

Nie tylko dlatego, że jest to model dostępny również w elektrycznej wersji pergoli, ale przede wszystkim dlatego, że oferuje szeroki wachlarz konfiguracji, umożliwiając dostosowanie struktury, wymiarów i kolorów.

W jaki sposób? Dzięki dobrze zdefiniowanemu stylowi i unikalnym funkcjom pergola aluminiowa Maestro jest absolutnie nie do pobicia. W rzeczywistości jest wyposażona w światła LED i ruch zmotoryzowany, ale istnieje wiele innych powodów, aby ją wybrać i pokochać:
• Wiele dostępnych konfiguracji struktury, materiałów i kolorów
• Czysty wygląd (brak widocznych śrub i posiada wbudowane rynny wody odpływowej)
• Ukryty silnik
• Dostępna w wersji „Jazz” z chromowanymi rynnami (podczas gdy bioklimatyczną pergolę Maestro można zamówić w wersji „Rock” o kolorystyce w dwóch tonach barwy).

Innowacja, technologia i wspaniała charakterystyka to elementy wyróżniające ten produkt firmy Corradi, który patrzy w przyszłość w odniesieniu do przestrzeni na zewnątrz. W rzeczywistości aluminium jest lekkim i odpornym na obciążenia materiałem, który oferuje dodatkową korzyść polegającą na tym, że nie wymaga żadnej szczególnej konserwacji.

Funkcjonalność i personalizacja? Historyk architektury Francesco Dal Co twierdzi, że „architektura sprowadza się jedynie do nierozwiązywalnej dialektyki konieczności i wolności”. Pergotenda® Maestro wychwytuje tę dialektykę, pozwalając potrzebie i wolności na wyrażanie siebie w całkowicie innowacyjny sposób, aby dać twojemu doświadczeniu życia na zewnątrz wyjątkową przestrzeń, którą możesz cieszyć się każdego dnia.

Przyszłość przestrzeni zewnętrznych? Aluminiowa pergola Maestro

Podczas konfigurowania struktury możesz wybierać między wolnostojącą lub zadaszoną pergolą, a także możesz wybierać różne materiały, kolory, komponenty i wymiary. Poziom wszechstronności tego modelu sprawia, że Maestro jest wyjątkowym i unikalnym rozwiązaniem w każdej branży.

Kilka przykładów?

Na aluminiowej pergoli Maestro przesuwane płótno składane może być:

  • Wyposażone w zakrzywione rurki zapewniające dynamiczny wygląd, szczególnie skuteczny w zarządzaniu wodą deszczową.
  • Napięte zadaszenie za pomocą przekładek.
  • Naprzemienne trapezoidalne zadaszenie.

Ponadto Pergotenda® Maestro jest idealnym rozwiązaniem dla sektora kontraktowego, który często wymaga pergoli na taras lub ogród. Obie konfiguracje – z płóciennymi lub regulowanymi lamelami – umożliwiają połączenie konstrukcji bez podwajania kolumny, dzięki czemu skutecznie i elegancko pokrywają nawet duże powierzchnie.
Pergotenda® Maestro ma możliwość osiągnięcia rozmiarów do 700 x 700 cm w modelu trzema prowadnicami, i z przekładkami lub trapezoidalnym płótnem, bez potrzeby stosowania środkowego słupka, i z pojedynczym płótnem, sprawia, że Maestro jest szczególnie konkurencyjny i na pewno oryginalny.

Przednia belka o wysokości zaledwie 25 cm, wpuszczana rynna o wysokości 12 cm, zintegrowane ekrany i połączenie wiązki bez obudowy to unikalne cechy które dają bardzo czyste linie. Lekkość i wydłużony kształt Pergotenda® Maestro zwiększają poczucie ciągłości między wnętrzem a zewnętrzem, nie zakłócając wyglądu, ani nie utrudniając potrzeb wyposażenia. Uzyskano tutaj efekt estetyczny z doskonałym efektem wizualnym, co jest zawsze charakterystyczną cechą projektów firmy Corradi.

To za mało dla ciebie? Od koloru White Plus (Biały Plus) po Night Black (Nocny Czarny). Od antracytu po tytan, ale także pstrokaty kolor „sól i pieprz” i ciemny brąz. Nawet kolory dostępne w Pergotenda® Maestro maksymalnie wykorzystują przestrzeń zewnętrzną, umożliwiając maksymalne dostosowanie, aby dopełnić styl Twojej przestrzeni życiowej skoordynowanej z kolorami innych środowisk, mebli lub -dlaczego nie- całkowicie kontrastować z nimi.
W końcu pasja do niekonwencjonalnych rozwiązań, umiejętność interpretowania potrzeb i przewidywania trendów z ciągłą pasją i z naciskiem na przyszłość to cechy, które zawsze wyróżniały firmę Corradi, który od 40 lat projektuje i buduje piękno, którego należy doświadczyć, aby osiągnąć ambitny cel „oddania przestrzeni czasowi”. Dla doświadczenia twojego czasu i piękna.

KOLORY

CHARCOAL GRAY

BROWN

IVORY

WHITE

GREY

WHITE PLUS

TITANIUM

COR 10

SALT & PEPPER

DARK GREY

DARK BRONZE

NIGHT

RAL®

INFORMACJE TECHNICZNE

DO POBRANIA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Poznaj naszą pełną ofertę!

9 + 5 =