fbpx

Metalowe pergole o nowoczesnym designie

Pergotenda® Kubo: stabilność wolnostojąca

Kubo to metalowa pergola, która łączy współczesne wzornictwo z ważnymi cechami technicznymi, takimi jak rynny i rury spustowe do odprowadzania wody, w pełni wbudowanymi w konstrukcję, a zatem niewidocznymi, patenty Corradi, które przez lata pomogły uczynić firmę liderem w branży outdoorowej.

Stabilna i elegancka Pergotenda® Kubo może dostosować się do każdego ustawienia, nawet najbardziej szczególnego, wykorzystując do maksimum małe przestrzenie zewnętrzne dzięki zwartej konstrukcji, natomiast w większych przestrzeniach zapewnia przyjemny komfort i relaks. W rzeczywistości duża stabilność jest cechą wyróżniającą tę montowaną do ściany pergolę, która oferuje funkcjonalność i piękno dzięki aluminiowej konstrukcji, lekkiemu i wytrzymałemu materiałowi, który nadaje strukturze wyjątkowo czyste linie i współczesny charakter, z łatwością dostosowując się do każdego stylu, od najbardziej eleganckiego do najświeższego i najnowocześniejszego.

Podobnie jak inne pergole, Corradi Pergotenda® Kubo oferuje wiele możliwości personalizacji. W rzeczywistości od 40 lat projektujemy rozwiązania dla mebli zewnętrznych, które są w stanie zadziwić, ponieważ jesteśmy przekonani, że emocje są nieodzowną cechą środowiska, z którego można korzystać przez cały rok, w stałym dialogu z naturą.

Pergotenda® Kubo jest idealnym wyborem dla osób poszukujących wolnostojącej stabilności i gwarantowanej wydajności firmy Corradi, takich jak znak CE, który potwierdza zgodność z normami UE w zakresie bezpieczeństwa, poszanowania i ochrony środowiska. Nie wspominając już o klasyfikacji odporności na wiatr, nieproporcjonalnej gwarancji i wielu innych elementach, które decydują o tym, aby uprzyjemnić Twój czas spędzony na zewnątrz.
Kilka przykładów? Zintegrowane światła LED, ruch zmotoryzowany (ale z możliwością opcjonalnego ręcznego otwierania), nie zapominając, że Pergotenda® Kubo kwalifikuje się do Ecobonus, ulgi podatkowej dla włoskich podatników, która została udostępniona od kilku lat na inwestycje w pokrycia przeciwsłoneczne.

Metalowe pergole: maksymalna kompaktowość, 100% personalizacji

Pergotenda® Kubo można również przymocować do ściany, zapewniając dobre zarządzanie wodą deszczową i czysty wygląd we wszystkich konfiguracjach.

 Ponadto standardowe luźne płótno z odpływem wody na ziemię nawet bez spadku można zastąpić napiętym płótnem z przekładkami, które idealnie dopasowują się do każdego ustawienia, jak Maestro aluminium Pergotenda®, pozostawiając możliwość ciągłego drenażu lub naprzemiennie, jednostronnie lub dwustronnie.

Czy lubisz wyrafinowane wzornictwo? Kubo oferuje również możliwość luźnego trapezoidalnego płótna, idealnego dla osób wymagających jednostronnego drenażu, ale również dostępnego w wersji naprzemiennej z odpływem wody po obu stronach. Ta konfiguracja tworzy sugestywne geometrie i wyrafinowaną grę cieni, również w zależności od wyboru oświetlenia pergoli: dla środowiska, w którym nic nie jest pozostawione przypadkowi.

Metalowa pergola Kubo jest odporna na warunki atmosferyczne, ale ten produkt firmy Corradi może mieć również boczne zamknięcie, dzięki czemu możesz wybrać spośród modeli: Materics, Glasses lub Ermetika®, niektóre z zamknięć oferowanych przez Corradi, wraz z filtrami ochronnymi dopasowanymi do twoich osobistych upodobań, dla maksymalnej harmonii z elementami naturalnymi na zewnątrz.

Kubo jest dostępny w 13 kolorach, od antracytowego po zupełnie nowy Night Black (Czarna Noc), ale możesz również wybrać bardziej osobisty akcent, wybierając dowolny odcień RAL.

Modułowa i wszechstronna, Pergotenda® Kubo jest naprawdę nie do przecenienia, dlatego jest ceniona zarówno przez właścicieli domów, jak i sektor kontraktowy, ponieważ jest w stanie stworzyć sugestywne rolety przeciwsłoneczne na patio, ale także doskonałe wyposażenie zewnętrzne dla hoteli i restauracji, jak np. cudowny park Negombo na wyspie Ischia, gdzie dzika przyroda miesza się z rozległą, zacienioną przestrzenią stworzoną przez Kubo, Alba Liberty i B-Space.

Pergola naścienna Kubo: piękno, którego można doświadczyć, oczarowujące na zewnątrz.

KOLORY

CHARCOAL GRAY

BROWN

IVORY

WHITE

GREY

WHITE PLUS

TITANIUM

COR 10

SALT & PEPPER

DARK GREY

DARK BRONZE

NIGHT

RAL®

INFORMACJE TECHNICZNE

DO POBRANIA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Poznaj naszą pełną ofertę!

15 + 6 =