fbpx

Idealne pokrycie każdej pergoli

Impact®: opatentowane pokrycie (z płótna)

Impact® to wodoodporne pokrycie dla pergoli opatentowana przez firmę Corradi, składająca się z nieprzepuszczalnego płótna o nazwie Eclissi, który ślizga się po specjalnych prowadnicach wspartych na aluminiowych rurkach.

To nie tylko tkanina, ale także wizualna rama do środowiska zewnętrznego dzięki opatentowanemu składanemu, do pożądanego ułożenia, płótna Corradi, regulowanemu ruchem mechanicznym.

W rzeczywistości, zaletą produktu Impact® jest to, że można go stosować do wszystkich produktów firmy Corradi, nawet do istniejącej pergoli. Wysuwana osłona pergoli z tkaniną techniczną odnawia wodoodporną osłonę pergoli, zwiększając całą przestrzeń na zewnątrz i tworząc nowe, jasne środowisko.

Rzeczywiście, standardowa konfiguracja obejmuje użycie tkaniny Eclissi z wewnętrzną warstwą zaciemniającą i efektem wytłaczanego wątku, ale Impact® jest również dostępny w innych opcjonalnych tkaninach, takich jak wodoodporny Soltis w96, Precontraint 502 satyna, który oferuje szeroką gamę kolorów, w tym niezwykle współcześnie popularna Malina i Soltis 86, również w oryginalnym odcieniu srebra i pudrowego różu, dla wyrafinowanej i modnej przestrzeni na zewnątrz. Elementy konstrukcyjne mogą być produkowane w błyszczącym białym kolorze, kości słoniowej lub szarym, aby stworzyć oryginalne i wyrafinowane kombinacje kolorów.

Impact® dodaje dramatycznego efektu do środowiska na zewnątrz, kryjąc i chroniąc z elegancją, przyciągając uwagę każdego, kto patrzy w górę dzięki swojej wielkiej urodzie i trwałości. Bez względu na przestrzeń na zewnątrz, ta chowana osłona pergoli z technicznego materiału pozwoli Ci spędzać czas na zewnątrz bez obawy o żywioł, nawet w specjalnych konfiguracjach. Kilka przykładów? Impact® jest idealny do dużych lokalizacji, takich jak baseny lub teatry na zewnątrz. Podobnie jak sugestywna Plautina Arena w Sarsinie, Romagna, która organizuje festiwal teatru klasycznego i tradycyjnego, w którym Corradi Impact® oferuje cień i schronienie ponad 1068 widzom.

Doskonała prezentacja w środowiskach, które potrafią ekscytować i zachwycać, dzięki czystym liniom, technologii i ekstremalnej elegancji.

Odporne na uderzenia, wodoodporne pokrycia pergoli: wszystkie dodatki do płótna

Konfiguracje płótna są również specjalne, aby lepiej reagować na każdą konkretną potrzebę:

Napięte płótno – najbardziej praktyczna konfiguracja dla rozwiązań pochyłych, ale dostępna również w wersjach płaskich.

Slack canvas (luźne płótno) – konfiguracja umożliwiająca odprowadzanie wody nawet bez spadku.

Napięte płótno z przekładkami – z ciągłym lub naprzemiennym drenażem, jednostronne lub dwustronne.

Luźne płótno trapezowe – dla tych, którzy potrzebują jednostronnego drenażu i wyrafinowanego projektu. Utworzone kształty – szczególnie w połączeniu z oświetleniem – ożywiają grę cieni, idealną do środowiska, w którym nic nie jest pozostawione przypadkowi. Wszystko to zawsze zapewnia wydajność drenażową z maksymalną wydajnością.

W przypadku rozwiązania od ściany do ściany, na przykład w szkole francuskiej gminy Buhl, która wybrała świąteczny różowy Impact®, na taras restauracyjny lub na pokrycie letniej areny, Impact® to system osłon, który sprawi, że Twoja przestrzeń zewnętrzna jest kompletna, przez cały rok i bez obaw. Aby zawsze móc doświadczać życia w przestrzeni zewnętrznej w pełni.

KOLORY

CHARCOAL GRAY

BROWN

IVORY

WHITE

GREY

WHITE PLUS

TITANIUM

COR 10

SALT & PEPPER

DARK GREY

RAL®

INFORMACJE TECHNICZNE

DO POBRANIA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Poznaj naszą pełną ofertę!

14 + 14 =