fbpx

Nachylona pergola z dachem: design tkwi w szczegółach

Pergotenda® Flux: wszechstronna pergola na zewnątrz

Pergotenda® Flux to smukła pergola z dachem, która wprowadza nową koncepcję osłon do kolekcji Corradi. W jaki sposób? Dzięki oryginalnym zakrzywionym liniom, które przypominają perfekcję koła i które charakteryzują wszechstronny design tego modnego produktu w meblach ogrodowych.

Idealne koło Giotto’ego narodziło się jako prowokujący gest dla tych, którzy poprosili wielkiego toskańskiego architekta o pokaz swoich umiejętności: z tego powodu nawet dziś zakrzywione linie inspirują i fascynują projektantów na całym świecie. Kreatywność, technologia i produkcja „Made in Italy” harmonijnie łączą się w Pergotenda® Flux, aby ożywić produkt, który sprawi, że przestrzeń zewnętrzna będzie dynamiczna i wyjątkowa, tak jak twój czas.

Czysty styl i aluminiowa konstrukcja Pergotenda® Flux tworzą miękką konstrukcję, którą można wzbogacić na całym obwodzie za pomocą systemów zamykających firmy Corradi, aby stworzyć wysuwaną pergolę, zachowując wszystkie zwycięskie cechy opatentowanego systemu Pergotenda®.

Nachylona pergola z dachem dla nowej koncepcji osłony

Pergotenda® Flux oferuje nowe perspektywy życia na zewnątrz.

W rzeczywistości, jego niepowtarzalne zakrzywione linie uelastyczniają przestrzeń i czas, oddając hołd kształtom natury, i umożliwiając zintegrowanie tej nachylonej pergoli z dachem, wraz z jej otoczeniem, z wielką elegancją i dyskrecją, zarówno w wersji zakotwiczonej w ścianie, jak i w wersji „pochyła”.

Cokolwiek wybierzesz, szczegóły tej specjalnej „całkowicie zakrzywionej” osłony robią różnicę: pomyśl o detalach ze stali nierdzewnej, które dopełniają i otaczają płótno z cechami charakterystycznymi dla firmy Corradi, gwarancją uznania i minimalistycznego designu dla tych, którzy kochają piękno i starają się doświadczać tego każdego dnia.

Pisarz i krytyk literacki Mario Praz twierdził, że „tyle mebli jest pustymi odlewami w kształcie ludzkiego ciała, puste kształty na powitanie, więc całe środowisko staje się kopią i odbiciem formy naszej duszy, bez której ta dusza mogłaby się poczuć jak ślimak bez skorupy „. Właśnie dlatego miękkie linie Pergotenda® Flux przywodzą na myśl ciepło i ochronę, tworząc błyszczącą i nowoczesną przestrzeń zewnętrzną, której doświadcza się naturalnie.

Naturalny nie tylko w swoich kształtach, ale także w kolorach struktury: kość słoniowa, biały, szary, brązowy, antracyt, ale także bogate odcienie, takie jak: Dark Bronze (Ciemny Brąz) i Night Black (Ciemna Noc), oprócz tego istnieją możliwości dobrania specjalnych kolorów RAL na życzenie, takich jak dla innych modeli Corradi Pergotendas®.

Nowoczesny design Flux znajduje również odzwierciedlenie w charakterystyce technicznej konstrukcji, która jest odporna na warunki atmosferyczne i wyposażona w światła LED wbudowane w górną osłonę, zapewniając wszechstronne wrażenia, w których możesz cieszyć się komfortem i praktycznością, relaksując się wśród krętych linii modelu o niepowtarzalnej osobowości. Nie wspominając już o tym, że wszystkie produkty firmy Corradi są objęte nieproporcjonalnymi gwarancjami, które pozostają w 100% ważne przez cały okres ich ważności, jeśli są odpowiednio utrzymywane.

Ponadto Pergotenda® Flux posiada znak CE, który potwierdza, że produkt jest zgodny z wymogami Unii Europejskiej w zakresie bezpieczeństwa, zdrowia i ochrony środowiska.

W rzeczywistości przez 40 lat Corradi pracował jako wykwalifikowany alchemik, łącząc innowacje techniczne i szacunek dla natury, wnętrza i wyglądu zewnętrznego, wysoką wydajność i czyste emocje, z okiem zawsze spoglądającym w przyszłość projektowania.

To jest „czarujący design”, sygnatura produktów „Made in Italy”, które chcemy zaoferować Tobie, aby dać Ci miejsce na Twój czas. Daj się przekonać doskonałymi liniami Pergotenda® Flux i jego przyjaznym uściskiem.

KOLORY

CHARCOAL GRAY

BROWN

IVORY

WHITE

GREY

WHITE PLUS

TITANIUM

COR 10

SALT & PEPPER

DARK GREY

DARK BRONZE

NIGHT

RAL®

INFORMACJE TECHNICZNE

DO POBRANIA

Pergotenda® Flux

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Poznaj naszą pełną ofertę!

2 + 5 =