fbpx

Niezbędne piękno

Pergotenda® Exyl: otwarcie minimalistyczny

Minimalizm to celowo prosty i niezbędny styl, który w przymiotniku „minimal” znalazł wyraz w sztuce, muzyce, modzie i designie, począwszy od lat 50. XX wieku.
Produkty firmy Corradi zawsze były minimalistyczne, eleganckie i czyste, i szukają piękna przestrzeni, w której można żyć, eliminując wszystko, co zbędne, bez poświęcania dobrych emocji.
Pergotenda® Exyl to metalowa pergola, która najlepiej opisuje tę zdolność do syntezy, idealne połączenie minimalizmu i praktyczności.

Trwałość mechaniczna i innowacyjny profil

Wykonana w całości z aluminium, Exyl może być skonfigurowana zarówno jako wolnostojąca pergola, jak i nowoczesna pergola zakotwiczona w ścianie, dostępna tylko z płaską plandeką. Jego minimalistyczny design jest cechą, która zadecydowała o jego sukcesie: w rzeczywistości jest lekki i bez bocznych zamknięć, podobny do bioklimatu Eteria, dla praktycznej i prostej przestrzeni zewnętrznej, która jest również niezwykle funkcjonalna.

W wersji wolnostojącej Pergotenda® Exyl ma stalowe filary konstrukcyjne, materiał, który jest zarówno lekki, jak i wytrzymały dla lepszej odporności mechanicznej, co czyni go solidnym i zwartym, dla środowiska, w którym możesz czuć się bezpiecznie i swobodnie, zawsze na luzie. Standardowe płótno jest luźne i pozwala na spuszczanie wody na ziemię nawet bez nachylenia, a ruch mechaniczny jest ukryty, ponieważ znajduje się wewnątrz belki wykonanej z innowacyjnego profilu aluminiowego, aby uzyskać minimalistyczny i modny design.

Ten model Corradi Pergotenda oferuje również wiele możliwości personalizacji. Obejmują one wymiary, które mogą osiągnąć maksymalnie 1050 x 600 cm na pojedynczy moduł, konfigurację płótna, która może być trapezowa lub napięta za pomocą przekładek, z ciągłym lub naprzemiennym odprowadzaniem wody deszczowej, jednostronnym lub dwustronnym . Na koniec, możesz dodać ruch ręczny dla modeli w rozmiarach 350 x 600 cm i 700 x 600 cm, zarówno w wersji wolnostojącej, jak i mocowanej do ściany.

Jeśli chodzi o kolory, konstrukcja, dach ochronny, rynna i bieżniki są dostępne w zróżnicowanej palecie odcieni, od ciemniejszych odcieni, takich jak brązowy, ciemnoszary i ciemnozielony, do jasnych odcieni, takich jak kość słoniowa i biały plus, które wypełnią Twoją przestrzeń na zewnątrz cennym, eleganckim światłem. Możesz również wybrać spośród specjalnych odcieni RAL, aby stworzyć idealne środowisko, ponieważ chcemy spełnić każde Twoje pragnienie, dzięki projektowi mogącemu wywołać emocje, zapewniając miejsce na Twój czas.

Metalowa pergola: nic do dodania

Exyl to pergola z przesuwanym dachem zaprojektowana dla tych, którzy kochają praktyczność konstrukcji i instalacji, swobodę przestrzeni na zewnątrz, która nigdy nie jest nachalna, jest w stanie dopasować się naturalnie do każdego otoczenia dzięki liniowej i nowoczesnej konstrukcji.
Exyl to elegancja, która jest prosta, ale nigdy nie banalna, ponieważ od kilku lat w designie tendencja w sztuce i architekturze zmierza w kierunku prostoty przy wyborze materiałów, linii i detali, koncentrując się na esencji, solidności i czystym pięknie.
Projekty firmy Corradi są czyste i proste i wyróżniają się, ponieważ są w stanie zagwarantować funkcjonalność i wydajność, a ich wygląd sprawia, że bardzo często elementy techniczne, takie jak śruby lub osłony, nie są widoczne.
Minimalistyczna struktura nie oznacza jednak anonimowości i chłodu. Ciepło zapewnia styl i osobowość tych, którzy lubią swoją przestrzeń na zewnątrz, więc wraz z Corradi zawsze stworzysz inną atmosferę do zaczarowania swoich gości na zewnątrz.
Konkretny przykład? Pergotenda® Exyl: prosta architektura, ale z charakterem, czystymi i niezbędnymi liniami.
Wszystko jest zawarte w doskonałej konstrukcji. Nic do dodania.

INFORMACJE TECHNICZNE

KOLORY

CHARCOAL GRAY

BROWN

IVORY

WHITE

GREY

WHITE PLUS

TITANIUM

COR 10

SALT & PEPPER

DARK GREY

DARK BRONZE

NIGHT

RAL®

DO POBRANIA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Poznaj naszą pełną ofertę!

9 + 3 =