fbpx

Metalowe pergole do dużych powierzchni

Pergotenda® B-Space: więcej przestrzeni do życia na zewnątrz

Koncepcja przestrzeni w architekturze ewoluowała w czasie: od przestrzeni jako wyrazu plastycznego, do czasów starożytnych Greków, do przestrzeni wewnętrznej zwracającej uwagę na wolumeny i poszukiwanie jasności, jak w średniowieczu i renesansie, aż po nowoczesna idea przestrzeni, która charakteryzuje się dialogiem między wnętrzem a zewnętrzem: ewolucja organiczna, jak zdefiniował ją historyk architektury Sigfried Giedion.
Pergotenda® B-Space to metalowa pergola, która najlepiej wyraża tę mieszankę pojęć, oferując więcej przestrzeni do życia na zewnątrz dzięki wielu możliwym rozwiązaniom, aby stworzyć harmonijne kontinuum między wnętrzem a zewnętrzem.
Wykonany z aluminium i przymocowany do ściany wsporczej, B-Space może mieć płaskie lub nachylone płótno, całkowicie otwarte po bokach dla maksymalnej swobody i świetnego wyglądu, ale także spersonalizowane poprzez dodanie zamknięć obwodowych, wybór między przesuwanymi szklanymi drzwiami tarasowymi lub filtrowaniem lub przezroczysta ochrona pionowa, w zależności od środowiska, które chcesz stworzyć. Aby móc cieszyć się przestrzenią na zewnątrz przez wiele miesięcy w roku.

Miejsce na gościnę robi się duże dzięki metalowym pergolom

Rozwiązania firmy Corradi są w stanie w pełni wykorzystać każde ustawienie i mogą być stosowane zarówno w pomieszczeniach domowych, jak i publicznych. Jednak na każdą potrzebę istnieje model, który lepiej odpowiada konkretnym wymaganiom, tak jak w przypadku B-Space, pergola w przeciwieństwie do stałego budynku (lub stykająca się z innym budynkiem), ma zdolność do pokrywania nawet bardzo dużych powierzchni w solidny i liniowy sposób, i sprawia, że jest to idealny produkt dla sektora handlowego.

Jakie są to korzyści? Przede wszystkim możliwość zwiększenia całkowitej pojemności pomieszczenia i dodania ekskluzywnego projektu przestrzeni zewnętrznej, dzięki czemu jest ona bardziej użyteczna i przyjemna dla klientów, którzy mogą schronić się przed deszczem i niekorzystnymi warunkami bez utraty komfortu.
Ponadto ci, którzy polegają na firmie Corradi w zakresie przestrzeni zewnętrznej swoich obiektów, mogą liczyć na 40 lat doświadczenia, które umożliwia oferowanie pełnego wsparcia, od przedsprzedaży do montażu, a nawet pomocy w finansowaniu dzięki umowom z partnerami finansowymi.

Połączenie czystego designu, wytrzymałości strukturalnej i trwałości, Pergotenda® B-Space może osiągnąć 9 metrów projekcji, a tym samym obejmować duże powierzchnie. Dlaczego nie skorzystać z tego, aby odnowić stare środowiska i stworzyć więcej możliwości gościnności, oferując nową przestrzeń, w której można spędzić czas?
Wielu już to zrobiło, tworząc piękne przestrzenie. W rzeczywistości jednym z tych, którzy wybrali DUŻĄ przestrzeń na swoją pergolę tarasową, jest Taverne Marignan w Landen w Belgii, miejsce, które powiększyło powierzchnię, tworząc ciągłość między wnętrzem a zewnętrzem. Park hydrotermalny Negombo na wyspie Ischia stworzył rozległy obszar cienia dzięki Pergotenda® B-Space, Kubo i Alba Liberty, wersji bioklimatycznej pergoli Alba bez filarów.

Trwałe i wyrafinowane metalowe pergole

Le Corbusier utrzymuje, że architektura jest mistrzowską, poprawną i wspaniałą grą mas zebranych w świetle. Jest to cel, jaki sobie wyznaczyliśmy, projektując i tworząc Pergotenda® B-Space, konstrukcję o zmotoryzowanym ruchu i luźne płótno w standardzie, ale z wieloma możliwościami dostosowywania, od wstawiania zamknięć obwodowych po wbudowanie diod LED w celu stworzenia unikalnego środowiska zapewniającego dobre wrażenia, które chcesz zaoferować swoim gościom lub klientom. Albo nawet dla siebie samego!

W wersji płaskiej płótno może być luźno trapezowe dla tych, którzy kochają wyrafinowany projekt, lub napinane za pomocą przekładek, odpowiednich do każdego ustawienia, jednak z możliwością ciągłego lub naprzemiennego drenażu wody deszczowej, jednostronnego lub dwustronnego. Natomiast model ze spadkiem jest dostępny z napiętym płótnem i opcjonalną rynną przednią.

Kolory? Podobnie jak w przypadku innych modeli, Corradi oferuje szeroką gamę odcieni dla Pergotenda® B-Space, od Cor 10, tekstura melanż, po najbardziej klasyczne malowane kolory, takie jak biały, kość słoniowa, szary lub czarny. Na koniec możliwość specjalnych kolorów RAL na życzenie, dla przestrzeni odzwierciedlającej styl życia. Pergotenda® B-Space daje Ci piękno przestrzeni zewnętrznej gotowe dla Twojego doświadczenia.

Pergotenda® B-Space: przestrzeń i czas na zaczarowanie przestrzeni na zewnątrz.

INFORMACJE TECHNICZNE

KOLORY

CHARCOAL GRAY

BROWN

IVORY

WHITE

GREY

WHITE PLUS

TITANIUM

COR 10

SALT & PEPPER

DARK GREY

DARK BRONZE

NIGHT

RAL®

DO POBRANIA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Poznaj naszą pełną ofertę!

13 + 3 =