fbpx

Idealnie wysklepiona pergola bez filarów

Pergotenda® Arko: kręta elegancja

Wykonana z drewna Pergotenda® Arko chroni i wyposaża każdą przestrzeń zewnętrzną w wyrafinowany sposób dzięki profilowi, który przypomina swobodny, łatwy lot paralotni. W rzeczywistości ten model Corradi Pergotenda® jest jednym z najbardziej oryginalnych, ponieważ nie ma żadnych filarów, tylko dach ochronny wsparty na dwóch falistych ramionach, jak nowoczesny baldachim. Gra harmonijnych i prostych kształtów, zabawnie tworzy wyjątkową atmosferę, która szczególnie nadaje się do środowisk mieszkalnych.

Elementy niezbędne do podparcia konstrukcji stają się w ten sposób wyjątkowymi elementami dekoracyjnymi, rozpoznawalną sygnaturą stylu Corradi, która podoba się właśnie dlatego, że potrafi w pełni wykorzystać każdy szczegół, eliminując wszystko, co zbędne.

„Wszystko jest dozwolone, wyobraźnia jest zawsze bezpieczna”, powiedział eklektyczny architekt Carlo Mollino, który w swoich projektach uwielbiał oferować kręte i miękkie linie, takie jak te z Pergotenda® Arko, idealne dla tych, którzy chcą w pełni doświadczyć przestrzeni na zewnątrz, i którzy wolą łukowatą pergolę zakotwiczoną do ściany wsporczej, bez potrzeby stosowania filarów na ziemi.

Dzięki praktycznemu i nowoczesnemu charakterowi Pergotenda® Arko może ozdobić wejście do Twojego domu, w mieście lub na wsi, jako łuk, który określa przestrzeń i uzupełnia jej piękno w przyjemny sposób i zawsze w harmonii z otaczającą przyrodą. Natomiast wykorzystany na tarasie, w ogrodzie lub na dziedzińcu, pasuje stylistycznie do wysokiej jakości pary filarów lub pary słupów, na przykład z toskańską podłogą z terakoty. Jest to doskonały produkt „Made in Italy”, i często spotykany w dużych i małych domach.

Naturalny charakter i ciepło drewna, materiału, którego Corradi używa także w innych modelach – takich jak Pergotenda® 100 lub historyczna drewniana pergola Pergotenda® 45 – doda romantycznego akcentu każdemu otoczeniu, niezależnie od wybranego koloru. W rzeczywistości Pergotenda® Arko jest dostępna w wielu odcieniach: antracytowy, brązowy, kość słoniowa, biały i szary do dachu ochronnego, rynny lub prowadnicy pionowej. Konstrukcja jest również oferowana w kolorze kasztanowym, wyrafinowanym i słodkim, do połączenia z meblami w stylu retro dla bardzo modnego efektu „shabby chic”. Jak zawsze, Corradi oferuje produkty wykonane na zamówienie i możliwe do dostosowania do potrzeb Klienta, więc Pergotenda® Arko może być wykonana zgodnie z Twoim gustem, wybierając dowolny kolor (RAL).

Pergotenda® Arko – to drewniana pergola zakotwiczona w ścianie o dużej wszechstronności zastosowania, która świetnie wygląda również w nowoczesnych wnętrzach, szczególnie jeśli zdecydujesz się na „całkowicie białą” pergolę i białe meble, takie jak stół i krzesła, aby rozjaśnić przestrzeń na zewnątrz , w przestronnym i czystym stylu.

Wysuwane płótno, praktyczność i design: pergola perfekcyjnie łukowa

 

Pergotenda® Arko jest dostępna w pojedynczych modułach o maksymalnym rozmiarze równym:

400 x 400 cm z 2 prowadnicami
800 x 400 cm z 3 prowadnicami
1200 x 400 cm z 4 prowadnicami
Wszystkie wersje są opatrzone znakiem CE i są odporne na warunki atmosferyczne. Oprócz kolorów można je również dostosować za pomocą lamp LED, aby cieszyć się przestrzenią na zewnątrz bez ograniczeń czasowych, kiedy się ściemni na dworze i w maksymalnym komforcie.

Płótno jest napięte, idealna konfiguracja dla rozwiązań nachylonych, ale jest również dostępna w wersjach płaskich. Ruch jest zmotoryzowany, a ukryty silnik pozwala na regulację otwarcia tkaniny za pomocą prostego pilota.

Pergotenda® Arko firmy Corradi to niezapomniane przeżycie. Ponieważ sprawiamy, że włoski design jest wyjątkowy i charakterystyczny. Jest on prawdziwą sygnatura życia na zewnątrz, która zachwyci zarówno domowników jak i gości.

KOLORY

CHARCOAL GRAY

IVORY

WHITE

GREY

RAL®

CHESTNUT

WALNUT

INFORMACJE TECHNICZNE

DO POBRANIA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Poznaj naszą pełną ofertę!

13 + 3 =