fbpx

Drewniana pergola z dachem: gwarantowany romantyzm

Pergotenda® 60: harmonia między przestrzenią wewnętrzną i zewnętrzną

„Zawsze projektuj coś, rozważając to w kolejnym większym kontekście – krzesło w pokoju, pokój w domu, dom w otoczeniu, środowisko w planie miasta”, powiedział fiński architekt Eliel Saarinen.

Rozważając przestrzeń wewnętrzną i zewnętrzną, tworzenie wyjątkowej przestrzeni mieszkalnej, szerszy kontekst, w którym można umieścić najlepsze wspomnienia, będzie wspaniałym doświadczeniem z Pergotenda® 60, drewnianą pergolą z dachem o eleganckich, romantycznych liniach.

Ta pergola z dachem i bokami opartymi o ścianę jest w stanie ocieniać duże powierzchnie, nadając środowisku strukturalną wytrzymałość, a jednocześnie ponadczasowy klasycyzm. W rzeczywistości, dzieląc wiele z innymi podobnymi modelami Corradi, takimi jak Pergotenda® 45, która jest również drewnianą pergolą z dachem, która jest naturalnie idealna w każdym środowisku, Pergotenda® 60 zachowuje odrębny charakter i wygląd.

Elementem, który robi różnicę, jest zdolność Pergotenda® 60 do przenoszenia bezpieczeństwa i podobieństwa do klasycznej pergoli, ale bez poddawania się nostalgii, ponieważ styl Corradi zawsze spogląda w przyszłość, tworząc czyste i eleganckie linie wzbogacone o wysokiej jakości materiały i wysoce zaawansowane technicznie akcesoria.

W rzeczywistości Pergotenda® 60 jest gwarantowana znakiem CE, jest odporna na czynniki atmosferyczne i ma wiele różnych standardowych lub opcjonalnych konfiguracji. Kilka przykładów? Mechaniczny ruch, który może być również ręczny w rozmiarach 350 x 800 cm i 500 x 780 cm, oświetlenie pergoli za pomocą świateł LED, które można włączyć, aby doświadczyć przestrzeni na zewnątrz nawet wieczorem i opcjonalne zamknięcie boczne. Możesz wybrać pionowe zamknięcie filtrujące, takie jak innowacyjna Magiko, z tkaniną Glassrope, która jest również stosowana w lotnictwie i inżynierii morskiej, lub zdecydować się na całkowitą przezroczystość, wybierając Ermetika®, która pozwoli ci mieć ekran w pergoli, idealny do restauracji i do wyszukanych lokalizacji o pięknym krajobrazie.

Tak jest w przypadku renesansowego zamku Chenonceau, zabytku we Francji uważanego za jeden z najbardziej znanych i romantycznych nad Loarą. Tutaj restauracja w okolicy Orangerie oferuje odwiedzającym przyjemność spędzenia czasu w środku parku, obok „Zielonego Ogrodu”- spokojnej oazy o wyjątkowej scenerii.

Drewniana pergola z dachem, która dodaje personalizacji i stylu

 

Luźne płótno w standardzie w wersji płaskiej, oprócz możliwości wyboru płótna z przekładkami, z ciągłym lub przemiennym odpływem wody, z jednej lub dwóch stron, lub wybierając trapezoidalny, idealny dla tych, którzy potrzebują jednostronnego odwodnienia i cenią sobie szczególnie wyrafinowany projekt.

Kolory dostępne dla konstrukcji, dachu ochronnego, rynien i prowadnic są również klasyczne, ale z doskonałym efektem estetycznym od bieli do brązu, a także eleganckimi odcieniami szarości, w tym antracytem. Wreszcie, tuby są w trzech kolorach: szarym, białym i eclissi z kości słoniowej, aby stworzyć pasujące lub kontrastujące efekty.

Drewno w modelu Pergotenda® 60 to gwarancja, która zapewni kameralną i ciepłą przestrzeń do spędzenia czasu, spędzania, jak chcesz, samodzielnie lub w towarzystwie, robienia czegoś lub nic. W każdym razie dzięki Corradi Pergotendas®, bioklimatycznym pergolom i żaglom słonecznym będziemy w stanie stworzyć przestrzeń, której szukasz, ponieważ umożliwienie ci dobrego życia na przestrzeni zewnętrznej jest naszą misją. Od 40 lat.

KOLORY

CHARCOAL GRAY

IVORY

WHITE

GREY

RAL®

CHESTNUT

WALNUT

INFORMACJE TECHNICZNE

DO POBRANIA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Poznaj naszą pełną ofertę!

9 + 3 =