fbpx

Rygor i symetria pergoli z dachem dwuspadowym bez słupków pośrednich

Pergotenda® 120: naturalnie romantyczny

Błękit basenu odzwierciedla zieleń bujnego i ukwieconego ogrodu o zachodzie słońca. Pośrodku ogrodu pergola z dachem skośnym, z widokiem na wyrafinowane designerskie krzesła i stół, na niezapomniane letnie wieczory oświetlone prostymi i wydajnymi diodami LED wbudowanymi w konstrukcję. To nie jest sen, ale idealne środowisko, które można odtworzyć dzięki naturalnie romantycznej Pergotenda® 120.

Jego sekret tkwi w drewnie, materiale zdolnym do wytworzenia ciepła i przekazania naturalnego charakteru bez rezygnacji z designu i praktyczności. W rzeczywistości Pergotenda® wyróżnia się zdolnością do pokrywania nawet dużych powierzchni bez potrzeby stosowania pośrednich słupków dzięki swojej wyjątkowej wytrzymałości strukturalnej, która sprawia, że jest zarówno imponująca, jak i zachowuje klasyczny styl, jak nowoczesny Partenon.

Osiągniętym efektem jest duża i wolna przestrzeń, która pozostaje przyjemnie intymna, szczególnie odpowiednia dla kawiarni i restauracji, takich jak restauracja Le Querce w Forli: całkowicie odnowiony dwór otoczony letnim ogrodem, który dzięki zewnętrznej strukturze Corradi zachowuje naturalne połączenie z wnętrzem. Pergotenda® 120 wciąż wzbudza dobre emocje w każdym otoczeniu.

Pergotenda® 120 jest dostępna w trzech rozmiarach: 400 x 800 cm, 800 x 800 cm i 1200 x 800 cm dla każdego modułu, nachylona i z napędem silnikowym. Możesz nawet spersonalizować go, wybierając oświetlenie LED lub dodając drewniane pergole lub boczne zamknięcie z rozwiązań oferowanych przez Corradi, takich jak przesuwane szklane drzwi tarasowe, dla maksymalnej przejrzystości lub pionowe zamknięcia, takie jak Ermetika® lub Diffusa, dla filtrowanej ochrony . Ostatni akcent klasy? Zasłony wykonane w 100% z akrylu dla ponadczasowego romansu.

Pergola z dachem skośnym o doskonałej wytrzymałości konstrukcyjnej

 

Pergotenda® 120 ma wysoką odporność na żywioły, ponieważ oferuje szczególnie dobre osiągi nawet w przypadku silnego wiatru (klasa 4 EN 13561: 2015), równa 59 km / h. Jak w przypadku wszystkich modeli Corradi, gwarancja na ten model jest nieproporcjonalna, dlatego jest w 100% ważna przez zadeklarowany czas trwania, który w przypadku drewna wynosi 5 lat.

Konstrukcja ma zewnętrzną rynnę i napięte płótno, idealną konfigurację dla rozwiązań pochyłych. Impact®, system osłony pergoli, jest opatentowany przez Corradi i składa się z nieprzepuszczalnego płótna o nazwie Eclissi, który ślizga się po specjalnych prowadnicach wspartych na aluminiowych rurkach. Uzupełnij pergolę deskami z drewna lub ceramiki: nie jest to tylko prosty detal, ale praktyczne rozwiązanie dla środowiska, w którym nic nie jest pozostawione przypadkowi.

Standardowymi kolorami tego naturalnie romantycznego modelu mogą być tylko klasyczny orzech, brąz, antracyt, biel, kość słoniowa i szary dla dachu ochronnego, rynny, prowadnic i konstrukcji, którą Corradi oferuje również w ciepłym kasztanowym kolorze. Istnieje możliwość personalizacji Pergotenda® 120 poprzez wybór koloru spośród wszystkich dostępnych kolorów RAL dla osobistego i niepowtarzalnego akcentu. Z drugiej strony tuby Pergotenda® 120 są dostępne w kolorze szarym, białym eclissi i eclissi z kości słoniowej, z błyszczącym wykończeniem.

Wreszcie, model ten kwalifikuje się również do Ecobonus 2018, odliczenia podatkowego w wysokości 50% dla włoskich podatników na zakup osłony przeciwsłonecznej.

Czy już wyobrażasz sobie relaks przy basenie? Czy myślisz o falistych białych zasłonach, które uzupełnią taras Twojej restauracji? Pergotenda® 120 firmy Corradi to rozwiązanie, którego szukasz. Idealne rozwiązanie dla przestrzeni zewnętrznej i dla nieuleczalnych romantyków.

KOLORY

CHARCOAL GRAY

IVORY

WHITE

GREY

RAL®

CHESTNUT

WALNUT

INFORMACJE TECHNICZNE

DO POBRANIA

Pergotenda® 120

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Poznaj naszą pełną ofertę!

6 + 9 =