fbpx

Drewniana pergola wolnostojąca do przestrzeni na zewnątrz, która nie boi się upływu czasu

Pergotenda® 100: współczesny klasyk

Pergotenda®100 – to wolnostojąca pergola o charakterystycznym designie i robiąca dobre wrażenie estetyczne. W rzeczywistości ma ochronną opaskę z nowoczesnym rowkiem dla zdecydowanego charakteru, który ozdobi Twoją przestrzeń na zewnątrz bez rezygnacji ze stylu klasycznego.

W swoich pismach botanik i angielski autor Richard Mabey opisał więź, która zawsze łączyła przyrodę i ludzkie środowisko. Szczególnie drewno, z długim okresem użytkowania i widocznymi na przekroju pierścieniami, staje się symbolem czasu. Czas na życie samotnie lub w towarzystwie, aby zrobić coś lub nic. Czas, w którym Corradi chce dać przestrzeń, aby wzbudzić emocje i zapewnić czarującą przestrzeń na zewnątrz.

Drewno jest naturalnym i starożytnym materiałem, który przeżywa „drugie dzieciństwo” w XXI wieku dzięki swojej zdolności łączenia piękna i ekonomii, co ma na celu zrównoważenie i odtwarzalność.

W ten sposób wolnostojący Pergotenda® 100 łączy ciepło drewna z wielką wytrzymałością konstrukcyjną i nowoczesnym wzornictwem. Oaza relaksu, aby rozkoszować się każdą chwilą życia na świeżym powietrzu.

Pierwsza drewniana pergola przymocowana do domu, Pergotenda® 45, została zaprojektowana przez Corradi w 1998 roku. Jest to materiał, który zawsze kochaliśmy, ponieważ jest żywy i trwały, dostosowuje się do każdego środowiska i sprawia, że jest ciepły i przyjemny. Dlatego nadal inspiruje architektów i projektantów, którzy używają go nawet w najbardziej współczesnych formach, takich jak konstrukcje labiryntowe lub konstrukcje 3D, które na przykład wykorzystują cechy brzozy i buku.

Drewniana pergola wolnostojąca: praktyczne i naturalna przestrzeń zewnętrzna

Pergotenda® 100 w naturalny sposób wtapia się w krajobraz i ma standardową strukturę, która jest funkcjonalna i odporna na działanie czynników atmosferycznych, ale można ją również dostosować.

Podstawy filarów są izolowane od podłoża, a więc przed wilgocią dzięki specjalnej powłoce, która zapobiega rozwojowi pleśni. Z drugiej strony drewniana konstrukcja wymaga konserwacji typowej dla tego materiału, ponieważ ciągle się zmienia, więc wystarczy ją pielęgnować dwa razy w roku za pomocą łagodnego mydła i podkładu na bazie wody, aby zachować dobry wygląd, który jest zawsze świeży.

Nachylony lub płaski, ten model Corradi jest wyposażony w ruch zmotoryzowany lub ręczny oraz w luźne lub napięte płótno. Pergotenda® 100 można również dostosować, wybierając pergole z drewna Corradi, takie jak innowacyjna Magiko, która nie wymaga blokady, aby tkanina była napięta, ma zmniejszoną listwę zaciskową i prowadnice idealne do każdego rodzaju materiału filtrującego lub przyciemniającego, również specjalnego włókna szklanego Glassrope, który jest szczególnie odporny i wydajny.

Kolory dostępne dla Pergotenda® 100 są również klasyczne, w zgodzie z materiałem konstrukcji, dla prostej i naturalnej przestrzeni zewnętrznej, która nie traci charakteru. Antracytowy, brązowy, kość słoniowa, biały i szary do specjalnego dachu ochronnego, rynny i prowadnic. Możesz też zdecydować się na wykonanie konstrukcji w delikatnym odcieniu kasztana, idealnej do zieleni, takiej jak ogrody, ale także silnego kontrastu z błękitną wodą basenu, zgodnie z precyzyjnie dopasowaną poradą do Twoich potrzeb, która zawsze wyróżniała produkty Corradi. W rzeczywistości możesz również wybrać dowolny odcień z palety kolorów RAL … ale to nie wszystko.

Pergotenda® 100 może być również wyposażona w diody LED, dzięki czemu można cieszyć się jasnym i ciepłym otoczeniem nawet wieczorem.

Od 40 lat Corradi tworzy innowacyjne produkty o wysokiej jakości „Made in Italy”, aby zaoferować produkt na zamówienie, idealne środowisko, takie jak wolnostojąca pergola Pergotenda® 100, idealna równowaga między innowacją a naturą, formą i esencją, technologią i emocjami.

KOLORY

CHARCOAL GRAY

IVORY

WHITE

GREY

RAL®

CHESTNUT

WALNUT

INFORMACJE TECHNICZNE

DO POBRANIA

Pergotenda® 100

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Poznaj naszą pełną ofertę!

4 + 15 =