fbpx

Pergola przymocowana do domu dla tych, którzy kochają tradycję

Pergotenda® 45: ponadczasowy klasyk

Po 20 latach doświadczenia jako rzemieślniczy warsztat do produkcji markiz, w 1998 roku Corradi zaprojektował i opracował pierwszą pergolę Pergotenda®, połączenie designu i funkcjonalności. Pergotenda® 45 to pergola przymocowana do domu, która nie boi się upływu czasu, ale staje się piękniejsza z roku na rok dzięki klasycznemu stylowi, który jest zawsze aktualny, zdolny do naturalnej harmonizacji z każdym otoczeniem.

Niezależnie od tego, czy chodzi o nowoczesny budynek mieszkalny, dom szeregowy czy murowany dom wiejski, Pergotenda® 45 doda wartości Twojej przestrzeni zewnętrznej dzięki ponadczasowej elegancji. Dzieje się tak dzięki drewnu, naturalnemu, żywemu i romantycznemu materiałowi, który nie wpadając w pogoń za mijającymi trendami, zawsze jest zwycięzcą, jeśli chodzi o dodanie ciepła i gościnności środowisku zewnętrznemu.

Podobnie jak pergola Pergotenda® 60 przymocowana do domu, ten model Corradi jest również dostępny w konfiguracji zaprojektowanej do przymocowania do ściany, w wersji płaskiej lub pochyłej i jest wyposażony w ruch motoryczny we wszystkich dostępnych wymiarach (od 350 x 600 cm w górę do modelu 1300 x 590 cm dla każdego modułu), chociaż możliwe jest ręczne otwieranie i zamykanie.

Odporny na warunki atmosferyczne i standardowo wyposażony w luźne płótno (rozciągane w wersji pochyłej), Pergotenda® 45 można dostosować na różne sposoby: możesz dodać oświetlenie LED do plandeki, wybierając zestaw oświetleniowy Experience do żaluzji przeciwsłonecznych na patio, które sprawi, że Twój outdoor będzie kompletny w każdym detalu. Podobnie, dzięki bocznej osłonie drewnianych pergoli, takich jak przesuwane szklane drzwi tarasowe The Glasses, będziesz mieć możliwość zamknięcia konstrukcji, pozostawiając widok całkowicie niezakłócony.

Ta opcja jest również bardzo przydatna na tarasach restauracji znajdujących się w szczególnie sugestywnych miejscach, które dzięki Pergotenda® 45 mogą wzmocnić romantyzm i intymność otoczenia. Tak jest w przypadku pełnego komfortu kurortu na plaży w Lido di Ostia. Z widokiem na morze, wygodne w letnie dni i szczególnie przyjemne wieczorem, to ustawienie stworzyło idealną atmosferę na każdą okazję dzięki produktom Corradi.

Pergola przymocowana do domu: klasyczny design, ponadczasowy sukces

Chcemy zaoferować Ci środowiska, które potrafią się angażować i zachwycić Ciebie, i które są niepowtarzalne jak Twoja przestrzeń życiowa.

Dlatego ci, którzy wolą klasyczny i ponadczasowy styl drewna od minimalizmu współczesnego designu, znajdą idealne rozwiązanie w Pergotenda® 45, dostępnym w szeregu odcieni, aby zapewnić ciągłość przestrzeni wewnętrznej.

Wyposażona w rynnę przednią w wersji pochyłej, ta pergola przymocowana do domu, jest również gwarantowana znakiem CE i może korzystać z 50% Ecobonus, odliczenia podatku przewidzianego na osłonę przeciwsłoneczną dla włoskich podatników.

Szeroka gama klasycznych kolorów daje szerokie możliwości personalizacji struktury: szary i antracyt, biel i kość słoniowa, ale także brązowy i ponadczasowy kasztan. Oczywiście w krainie czarów na zewnątrz możesz uwolnić swoją wyobraźnię i poprosić o specjalne kolory RAL dostosowane do Twoich potrzeb.

Pergotenda® 45 to nasza historia i nasza tradycja: ponadczasowy klasyk odpowiedni do każdej istniejącej architektury, do przestrzeni zewnętrznej „Made in Italy”, która nie zdradza swoich korzeni.

KOLORY

CHARCOAL GRAY

IVORY

WHITE

GREY

RAL®

CHESTNUT

WALNUT

INFORMACJE TECHNICZNE

DO POBRANIA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Poznaj naszą pełną ofertę!

14 + 7 =