fbpx

Oświetlenie Pergoli dla cennego i kompletnego wrażenia na zewnątrz

Oświetlenie przestrzeni zamkniętych i akcesoria oświetleniowe

 

Idealne oświetlenie zewnętrzne dzięki zamknięciu przestrzeni i akcesoriom oświetleniowym
Oświetlenie Pergoli stanowi elegancki akcent w przestrzeni zewnętrznej. Jest to nie tylko szczegół, ale raczej element zdolny do stworzenia odpowiedniej atmosfery, wzbudzenia emocji i zwiększenia komfortu otoczenia, pozwalając cieszyć się przestrzenią na zewnątrz nawet wieczorem. Światła pergoli dodają ciepła najpiękniejszym wspomnieniom i pozwalają cieszyć się przestrzenią na zewnątrz bez ograniczeń, bez harmonogramów i bez ryzyka, aby spędzać czas w całkowitej wolności, tak jak Ty chcesz.

Oświetlenie Pergoli: idealne rozwiązanie dla każdego produktu

Technologia oświetlenia oferowana przez Corradi jest nowoczesna i pozwala uzyskać dyskretne, ale funkcjonalne, eleganckie i nowoczesne oświetlenie, z różnymi rozwiązaniami i alternatywnymi propozycjami dla każdej kolekcji (Pergotenda®, Bioclimatics, Sun Sails). Łączenie designu, technologii i emocji jest naszą misją, i jeśli chodzi o oświetlenie pergoli. Nie zapominamy o znaczeniu piękna: w rzeczywistości oświetlenie zewnętrzne może być również elementem dekoracyjnym o dużej wartości estetycznej, jeśli zostanie zaprojektowane i dostosowane tak, aby bardziej wyeksponować otaczające środowisko i jego szczególne cechy, zarówno w sektorze prywatnym, jak i w sektorze kontraktowym.
Szczególnie w przypadku restauracji i hoteli, oświetlenie pergolą jest niezbędnym elementem, ponieważ może szczegółowo oświetlić niektóre obszary zewnętrzne, które chcemy wyeksponować, dodając dramatycznego efektu do otoczenia, być może nawet wraz z innymi komponentami świetlnymi, takimi jak kinkiety ścienne lub świece.
Dla tych, którzy szukają inspiracji do oświetlenia zewnętrznego w sektorze kontraktowym; proszę spojrzeć na wybrane rozwiązania dla tarasu i ogrodu w dwóch wspaniałych lokalizacjach: parku hydrotermalnym Negombo na Ischii i romantycznym hotelu Baud w Bonne, które umiejętnie dodały oświetlenie, aby wyeksponować i wizualnie poprawić przestrzeń zewnętrzną wieczorem, tworząc magiczne przestrzenie.

DO POBRANIA

Oświetlenie Pergoli

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Poznaj naszą pełną ofertę!

14 + 11 =