fbpx

Jeden produkt, wiele tożsamości

 

Bioclimatics Maestro

Główną konfiguracją Maestro jest samonośne aluminium, a pokrycie może być wyposażone w przesuwne składane płótno lub regulowane lamele.

W wersji Maestro z regulowanymi ostrzami belka ma tylko 25 cm wysokości, rynna jest wyrównana, a maksymalne wymiary pojedynczego modułu wynoszą 470 x 620,5 cm. Ekrany są zintegrowane, a schludność linii jest ekstremalna (dopasowana).

Lamele można obrócić o 140 °, i można wybrać kierunek otwierania w zależności od ilości światła lub cienia, jaką chcemy mieć wewnątrz.

Produkt, który patrzy w przyszłość na przestrzenie zewnętrzne.

 

Po całkowitym zamknięciu, Maestro jest wodoodporny: woda jest odprowadzana przez zintegrowane rynny, a filary działają jak rury spustowe.

Silnik Maestro jest niewidoczny, a po całkowitym otwarciu lamele pozostają widoczne po zewnętrznej stronie, przekraczając całkowitą wysokość tylko o 9,5 cm.

Maestro jest dostępny we wszystkich kolorach i wykończeniach w katalogu Corradi, a także w kilku interesujących kombinacjach dwukolorowych, które nadają produktowi urzekający i nieoczekiwany design.

Maestro może zastosować światła LED do lameli. Możliwe jest również umieszczenie światła bezpośrednio w ramie konstrukcji, tworząc intymną i sugestywną atmosferę, dzięki czemu nie musisz rezygnować z życia na zewnątrz wieczorami lub w nocy.

KOLORY

CHARCOAL GRAY

BROWN

IVORY

WHITE

GREY

WHITE PLUS

TITANIUM

COR 10

SALT & PEPPER

DARK GREY

DARK BRONZE

NIGHT

RAL®

INFORMACJE TECHNICZNE

DO POBRANIA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Poznaj naszą pełną ofertę!

1 + 7 =