fbpx

Imago to esencja Twojego stylu.

Bioclimatics Imago

Wyobraź sobie przestrzeń, w której łączą się wnętrze i zewnętrze; zatracając wyraźne granice między sobą, obejmują się, uzupełniają.
Słuchaj i podążaj za swoimi myślami, aby nadać im kształt i kolor. Uchwyć chwile, w których pojawiają się pragnienia, idź w stronę horyzontu swoich marzeń, aż je odnajdziesz i spełnisz. Wyobraź sobie przestrzeń zewnętrzną, która staje się miejscem, w którym mogą zamieszkać twoje emocje, pełne pasji.
Zrobiliśmy to: Imago to esencja Twojego stylu.
Imago to projekt Corradi, zrodzony z nowej wizji przestrzeni zewnętrznej w odniesieniu do jej funkcjonalnego wykorzystania; tego, co się tam dzieje, co można sobie wyobrazić.
Jest to interpretacja natury na zewnątrz jako przestrzeni do życia poza domem, pomyślana jako autonomiczna, plastyczna istota, która przenosi DNA Corradi wykonane z doświadczenia, innowacji, emocji i włoskiego designu.
Imago wykracza poza koncepcję produktów zewnętrznych i wkracza w wymiar przestrzeni. Rozwiązanie z regulowanymi osłonami (blaszkami) do 135 °, samowystarczalne ze względu na swoje szczegóły konstrukcyjne: platforma, filary, belki w pełnej ciągłości architektonicznej. Projekt dąży do ekstremalnej prostoty.

Najlepszy widok, czyli TWÓJ widok!

Słupy o przekroju 15 x 15 cm zostały zaprojektowane tak, aby pomieścić zarówno rurę spustową, która kieruje odprowadzanie wody, jak i boczne prowadnice ekranów, dla maksymalnego obciążenia 33 x 33 mm.

Belki 15 x 25 cm są również zaprojektowane tak, aby zawierały prowadnice do przesuwnych szklanych drzwi i wysuwane płótno pionowych zamknięć, ukrywając wszelkie nieciągłości. Czyli otrzymujemy pełną, nieprzerwaną panoramę widoku lub zakrycia.

Elementy sterujące osłonami znajdują się również po wewnętrznej stronie belki, aby chronić zmotoryzowany mechanizm napędowy, maksymalizując estetykę i praktyczność. Osłony zostały całkowicie przeprojektowane, aby lepiej się siatkowały (czyli nakładały na siebie) dzięki prostej ciągłości linii. W rzeczywistości są płaskie, mają wymiary 24,5 x 4,8 cm (odstęp między lamelami 21,5 cm) i mogą pomieścić ściemniające się światła LED, idealnie wyśrodkowane względem szerokości lameli.

Rynna daje możliwość włączenia świateł LED na całym obwodzie wewnętrznym, aby stworzyć modułowy, skuteczny i szczególnie przyjemny system oświetleniowy.

Szczególna geometria belek i słupków oznacza, że zewnętrzna skóra

Imago może całkowicie różnić się kolorem od wnętrza, zapewniając oryginalny, przyjemny dwukolorowy efekt.
Imago prezentuje również swój wyjątkowy poziom integracji i elastyczności dzięki licznym konfiguracjom bocznych zamknięć:
• Całkowicie otwarte po bokach dla całkowitej przepuszczalności
• Zamknięty przesuwanymi szklanymi drzwiami
• Zamknięty z systemem „Aura brise-soleil”
• Zamknięty pionowym ekranem z płótnem przezroczystym, filtrującym lub przesłaniającym
• Podwójne zamknięcie, ze szkłem i pionowymi ekranami
• Zamknięte przy użyciu stałych paneli

Przestrzenie wewnętrzne Imago można modulować zgodnie z funkcją, do której zostały zaprojektowane, również dzięki modułowi Closet *, prywatnemu kącikowi, który może być wykorzystywany jako garderoba, schowek na krzesła i leżaki, szafa, ustawienia stołu, itd.

Moduł szafy Closet* składa się z przegrody stałych i przesuwnych paneli łamanych przymocowanych do dodatkowej belki pośredniej.

Aby uzupełnić opcjonalne elementy, które sprawiają, że Imago jest samowystarczalnym pawilonem, opracowaliśmy nową platformę o wysokości 17,5 cm, która może kompensować różnice wysokości, które można łączyć z różnymi rodzajami powierzchni do chodzenia. Na życzenie Klienta, Imago jest również dostępny bez platformy, z możliwością odprowadzania wody deszczowej ze wszystkich stron.

KOLORY

CHARCOAL GRAY

BROWN

IVORY

WHITE

GREY

WHITE PLUS

TITANIUM

COR 10

SALT & PEPPER

DARK GREY

DARK BRONZE

NIGHT

RAL®

INFORMACJE TECHNICZNE

DO POBRANIA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Poznaj naszą pełną ofertę!

13 + 13 =