fbpx

Aperto HoReCa

Szeroka oferta przestrzeni adaptacji pozwala na zastosowanie rozwiązań Aperto, także w przypadku biznesu z segmentu HoReCa.

Dzięki pełnej personalizacji stref Aperto, zarówno pod względem wnętrza (podłoga, ściany), jak i samego zadaszenia (pergola, markiza, przeszklenia, żagle) można je w pełni dostosować do wymagań konkretnych obiektów m.in hoteli czy restauracji. 

APERTO RELAX

Aperto Relax to pomysł na przestrzeń zarezerwowaną wyłącznie dla Ciebie. Wyobraź sobie miejsce, które pozwoli Ci w pełni wypocząć, a które będzie przedłużeniem Twojego domu.

APERTO KITCHEN

Marzysz o kuchni outdoorowej – dobrze trafiłeś! Aperto Kitchen to propozycja stworzenia przestrzeni, która może stać się sezonowym miejscem przygotowywania posiłków i spędzania czasu przy stole.

APERTO FITNESS

Aperto Fitness to propozycja stworzenia przydomowej siłowni, która pozwala na delektowanie się treningami na zewnątrz niezależnie od pogody.

APERTO SPA

W Twoim domu brakuje miejsca na strefę spa ? Aperto Spa jest odpowiedzią na ten dylemat. Zewnętrzna zadaszona i przeszklona przestrzeń dostępna do użytku przez cały rok

Nowoczesne zadaszenia tarasów od renomowanej firmy w Europie – Corradi. To gwarancja najwyższej jakości  pergol tarasowych.

Włoski design poparty solidną konstrukcją to właśnie markizy od firmy Shadelab. Idealnie dopasowane do nowoczesnej architektury.

Żagle Tarasowe to idealne rozwiązanie, gdzie design i funkcjonalność muszą być na najwyższym poziomie.

Uzupełniające akcesoria do Pergoli, dzięki którym dodatkowo chronimy się przed deszczem, słońcem oraz wiatrem.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Poznaj naszą pełną ofertę!

14 + 13 =